ГоловнаНовиниПерші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

29 червня 2017 - Администратор

На Рівненському льонокомбінаті триває активна підготовка до запуску джинсового виробництва. Сьогодні на підприємство прибули дві нові машини виробництва італійської компанії «Tonello», тож наразі на Льонокомбінаті вкотре готуються до монтажу висококласного європейського обладнання.


- Компанія «Tonello» в усьому світі вважається найкращим виробником джинсового обладнання. В текстильній промисловості це ім’я номер один, - розповідає менеджер зовнішньо-економічної діяльності Рівненського льонокомбінату Аміра Омельчук. – Наразі фарбувальний цех поповнився новою машиною для промивання, а простіше кажучи, обладнанням для прання джинсів задля створення різноманітних ефектів – різних відтінків, розводів, потертостей тощо. Важливо, що ця машина обладнана системою «еко-фрі», що дозволить в економному режимі використовувати воду.


Ще одне важливе поповнення – це лазерна установка від цього ж виробника, яка покликана створювати інший спектр ефектів на джинсовій тканині, як потертості, модні зараз дірки, 3D- складки. Обидві машини абсолютно комп’ютеризовані і відповідно до заданої технологом програми можуть створювати багато різних ефектів.
Це лише перші технологічні ластівки для запуску нової лінійки Рівненського льонокомбінату - Goldi Jeans, започаткованої Дмитром Червонюком. Вартість такого обладнання сягає більше 325 тисяч євро. На початку липня на виробництві очікують ще одну партію обладнання. Всього Льонокомбінат має поповнитися 16-ма одиницями нової техніки для виробництва джинсів. Тож уже невдовзі світ побачить перші українські джинси від ТМ Льонокомбінат-Goldi.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!