ГоловнаУмови постачання електрленергії

Умови постачання електроенергії

29 липня 2017 - Администратор

Згідно з чинним законодавством в енергетиці, в Україні існує два види постачальників електроенергії

1. Постачальники за регульованим тарифом (ПРТ),- це головним чином обласні енергопостачальні компанії (обленерго), а в окремих регіонах України структурні підрозділи «Укрзалізниці» що працюють за фіксованим (регульованому) Державою тарифом на електроенергію. Споживачем такого постачальника може бути будь-яка юридична або фізична особа.

2. Постачальники за нерегульованим тарифом (ПНТ),- це суб'єкти господарської діяльності, які мають право поставляти електроенергію споживачам за вільним тарифом. Робота з такими постачальниками дозволяє споживачеві отримати нижчу ціну на електроенергію порівняно з фіксованою ціною ПРТ (обленерго), за рахунок вимушеного зниження величини власного прибутку ПНТ в умовах конкуренції на немонополізованому ринку ПНТ. Споживачем ПНТ може бути будь-яка юридична особа.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Т-Стиль» відноситься до другого виду постачальників електроенергії, а саме є постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом, є членом Оптового Ринку електричної енергії України (ОРЕ), має договір купівлі-продажу електричній енергії з ДП «Енергоринок».

На сьогодні ми можемо запропонувати постачання електроенергії будь-яким категоріям споживачів, крім населення, а також за виключенням споживачів, які відповідно до законодавства користуються зниженими (пільговими) тарифами. Це вимушене обмеження, пов’язане з державною ціновою політикою щодо цих категорій споживачів.

 

В якості постачальника електричної енергії ТОВ "Т-Стиль" пропонує своїм споживачам:

-       розрахунки за тарифами, нижчими за тарифи місцевої енергопостачальної компанії (можливе здійснення розрахунків за тарифами, диференційованими за періодами часу);

-       оплату спожитої електроенергії за сприятливим графіком.

 

Постачання електроенергії «незалежним» постачальником можливе за умови суворого дотримання вимог Правил користування електричною енергією щодо наявності автоматизованих систем обліку спожитої електроенергії.

Постачання електроенергії споживачам здійснюється на підставі укладання Договору купівлі-продажу електричної енергії.

 

Якщо Ви зацікавлені в постачанні електричної енергії, пропонуємо звернутися до нас одним з таких способів:

  • за телефоном (0362) 609-900, (0362) 609-922, факс (0362) 609-900, (0362) 609-922;
  • електронною поштою за адресою: linen-t-stile@ukr.net, linen-t-stile.law@ukr.net ;
  • письмово за адресою: Україна, 33016, м. Рівне, вул. Фабрична, 12;
  • особисто за адресою: Україна, 33016, м. Рівне, вул. Фабрична, 12 (з понеділка по п’ятницю - з 09-00 до 18-00, в суботу – з 09:00 до 16:00, крім неділі та святкових днів).

Відповідальна особа за розгляд звернень – Деркач Оксана Сергіївна.

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!