Тканина дайвінг

Дайвінг -  синтетична тканина, що складається із 3 компонентів. 2 з них – еластан та поліестер – мають штучне походження. Третій компонент – віскозу – одержують шляхом переробки деревної целюлози. Іноді виробники трохи змінюють склад: вони можуть додавати в дайвінг бавовняні або лайкрові волокна.

Виробництво дайвінгу

Тканина «дайвінг» з'явилася наприкінці ХХ століття. Спочатку її використовували лише під час пошиття костюмів для занять спортом. Людину, яка винайшла тканину, яка стала «прототипом» цього матеріалу, звали Джозеф Шіверс. Сталося це наприкінці 50-х 20-го століття.

Минув час, і сфера застосування дайвінгу розширювалася. З матерії почали шити одяг майже для будь-яких випадків життя. Вироби, пошиті з цієї матерії, підходять як урочистих випадків, так повсякденного життя.

Особливістю цього матеріалу є її склад, тобто дайвінг складається із 3 компонентів. 2 з них – еластан та поліестер – мають штучне походження. Третій компонент – віскозу – одержують шляхом переробки деревної целюлози.  Все можливо на Goldi Льонокомбінат, оскільки ми працюємо на найсучаснішому високопродуктивному обладнанні компаній «Thies» ,«Brazzoli», “Bruckner”, «Bianco S.P.A», «Lafer », «MonfortsTextilmaschinen GmbH». Сьогодні на ринок випускають флок-дайвінг, креп-дайвінг, мікродайвінг та дайвінг-жаккард.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете дайвінг найрізноманітніших кольорів та візерунків високої якості та за відповідно приємною ціною.

Склад дайвінгу

Складається із 3 компонентів. 2 з них – еластан та поліестер – мають штучне походження. Третій компонент – віскозу – одержують шляхом переробки деревної целюлози. Іноді виробники трохи змінюють склад: вони можуть додавати в дайвінг бавовняні або лайкрові волокна.

Використання

Завдяки своїм властивостям, дайвінг із задоволенням використовують для пошиття дорослого та дитячого одягу:

  • купальні костюми;
  • топи, легінси;
  • спортивні костюми;
  • костюми для водолазів та аквалангістів.

Одяг з дайвінгу виробництва Goldi Льонокомбінат дає можливість доторкнутися до комфорту та якості і при цьому виглядати особливо!