Телефонуйте нам: +38 (068) 357-39-77

Наше підприємство

ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату. Сфера діяльності – текстильна промисловість. ТОВ «Т-Стиль» виготовляє та реалізовує тканину різного типу: кулірка, піке, плюшева та махрова тканина, інтерлок, резинка (рубчик та рібана), двунитка, тринитка. Ми використовуємо бавовняну, віскозну, акрилову, поліефірну пряжі та їх суміші. А також шиємо готовий одяг з цієї тканини. На сьогодні на виробництві задіяні 1500 працівників. На підприємстві реорганізовано та відремонтовано значну частину цехів, в яких здійснюється виробництво трикотажного полотна, шиється готовий одяг на найсучаснішому високопродуктивному обладнанні від найкращих світових виробників. На сьогодні Рівненський льонокомбінат є лідером галузі легкої промисловості України за обсягами виробництва і темпами розвитку. Крім того, провідні девелопери країни визнали наше підприємство найуспішнішим вітчизняним рітейлером кількох останніх років. Ми постійно утримуємо високу динаміку розвитку, впроваджуємо найновітніші технології у виробництві й торгівлі та залишаємося улюбленою торговою маркою наших клієнтів.

фото-відео галерея

Наше підприємство

До того ж, повний цикл виробництва кожен може побачити на власні очі, завітавши до нас на фабрику на безкоштовну екскурсію. Ласкаво просимо!

Потужність виробництва

Сьогодні потужність виробництва компанії складає більше до 20 тон полотна за добу. Проте підприємство «Т-Стиль» і надалі працює над розширенням власних виробничих потужностей, для прикладу у 2018 році запустили власне джинсове виробництво, очікується надходження спеціального компактора від американської компанії FAB-CON, що дозволить ще краще обробляти віскозні тканини ніж на разі. Крім цього, ми постійно збільшуємо потужності швейного цеху, зокрема плануємо автоматизувати пошиття футболок «поло».

1500

На виробництві
задіяні 1500
працівників

+20 тон

Виробляємо
більше 20 тон
полотна за добу

7 фабрик

Налічує у своєму
скаладі 7 швейних
фабрик

19 бригад

працює 19 швейних
бригад та окремий
закрійний цех

Зокрема, на виробництві встановлено та працює таке обладнання:

– високопродуктивні круглов’язальні машини компаній “Mayer&Cie”, “Terrot”, «Pailung», “Keum Yong”

– машини для фарбування трикотажного полотна компанії “Thies”

– машина для фарбування трикотажного полотна від “Brazzoli”

– машина для фарбування ткацького полотна компанії “Vald. Henriksen”

 

– 2 високопродуктивні лінії для сушіння та обробки відкритого трикотажного полотна “Bruckner”

– високопродуктивна лінія для сушіння та обробки трикотажного полотна тубулярної форми від європейських компаній «Bianco S.P.A», «Lafer S.P.A.», «MonfortsTextilmaschinen GmbH»

– обладнання для сушіння та фарбування плюшевого полотна компанії «Thies GmbH»

– ворсувальне, шліфувальне та стригальне обладнання для обробки полотна від компанії «Lafer»

 

– машини для виготовлення шаблонів (для натягування сита, для засвітки та промивки шаблонів) португальської компанії «Acosgraf»

– автоматичні друкарські станки для нанесення принтів на розкроєні частини полотна та готові вироби виробництва португальської фірми «S.ROQUE»

– машина для друку на тканині тубулярної форми від «Purde Makina»

– плосков’язальні напівжакардові машини для виготовлення комірців від японської фірми «Matsya»

– машини для виготовлення аксесуарів (шнурівок та резинки) від іспанського виробника «Construccione Metalurgicas Especiales S.A.»

– машина для виготовлення шнурівок турецької компанії «GorteksTicoretTekastil»

– машина для виготовлення фурнітурної резинки італійської компанії «Comez International s. r. l.»

– машина для виготовлення шнурівок німецької компанії «Herzog»

Все вищеперераховане обладнання дозволить запропонувати нашим клієнтам всю необхідну фурнітуру

– машина для інспектування готового полотна італійської компанії «Daroitex»

– автоматична пакувальна машина від компанії «Daroitex»

– машини для інспектування сурового та готового полотна, для покращення якості вдвічі, від турецького виробника «Guven Celik»

– настилочний та розрійний комплекс від французької торгової марки „Lectra“

– швейне обладнання від компаній «Juki», «Rimoldi», «Union Special», «Kansai», «Pegasus», «Aston», «Siruba», «Jamato»

– автоматичні розкрійні та настилочні лінії французької компанії «Lectra»

– сучасне лабораторне обладнання, зокрема спектрофотометр, інфрачервона лабораторна фарбувальна машина та шафа з різними типами освітлення від німецької компанії «Datacolor» для підбору відтінків та здійснення лабораторних фарбувань зразків полотна

goldi-equipment

Енергозбереження та енергоефективність виробництва

Е

Енергозбереження та енергоефективність

ТОВ «Т-Стиль» піклується про своїх працівників та про захист навколишнього середовища. На всьому обладнанні, де це можливо встановленні теплообмінники та фільтри. У грудні 2015 року на виробництві відбувся запуск потужної твердопаливної котельні від австрійської компанії «Polytechnik Luft-undFeuerungstechnik GmbH». Нова котельня дала нам можливість майже повністю відмовитися від використання природного газу та знизити вартість енергоносіїв для нашого виробництва. Як результат – зниження собівартості виготовлення трикотажного полотна. А це неодмінно підвищить конкурентоспроможність наших товарів як на українському, так і світовому ринках. Крім цього, наша компанія постійно впроваджує енергозберігаючі технології на виробництві. Зокрема, всередині цехів та на території фабрики було здійснено повну заміну освітлення зі звичайних на енергозберігаючі лампи. Також встановлено і введено в експлуатацію новітнє водоочисне обладнання голландської фірми «Nijhuis Industries».